Skip links

Antalya Gazipaşa Evden Eve Nakliyat

Antalya Gazipaşa evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hoş geldiniz. Ev taşımada en büyük sorunlardan biri ağır eşyaların taşınmasıdır. İşçi ordusu ile mobilya ve beyaz eşya taşıma işlemi çok maliyetliydi ve aynı zamanda eşyalar zarar görüyordu. Asansörlü evden eve nakliyat araç sistemi sayesinde ağır eşyaların yük aracına nakledilmesi çok kolay hale geldi. Bu aracın ray üzerinde hareket eden rayları, ağır eşyaları kolaylıkla aşağı indirebilir veya yüksek katlara çıkarabilir. Firmamızın yeni nesil asansörlü araçları, yük indirme ve taşıma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Antalya Gazipaşa Evden Eve Nakliyat

Antalya Gazipaşa evden eve nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Asansörlü aracın rayları balkon veya pencereye uzatılır ve ray üzerinde kabin hareket eder. Bu kabin dört yüz kilo kaldırabilir. Paketlenen eşyalar yukarıdan kabine yerleştirilir ve bu kabin ray üzerinde hareket ederek aşağı iner. Burada eşyayı iki kişi karşılar ve eşyayı kapalı kasa araca yerleştirir. Eşya teslimatında da aynı sistem kullanılır. Yük aracından indirilen eşyalar asansörlü araç yardımı ile yeni adrese çıkarılır.

Eşyaların hızlı bir şekilde taşınmasında şoför ekibimizin de rolü büyüktür. Şoför deneyimi nakliye için önemlidir ve özellikle zamanında güvenli teslimat işlemi için ilk şarttır. Modern ve güçlü araç filosu deneyimli şoförlere teslim edilmelidir. Teslimat işleminde de aynı titizliği gösteren ekibimiz, müşteriye söz verilen tarihte ve saatte eşyaları teslim etmektedir. Asansörlü evden eve taşımacılık yöntemleri sayesinde zaman kaybı meydana gelmeden eşyalar yerine sorunsuz bir şekilde ulaşmaktadır. Gazipaşa nakliyat fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Antalya evden eve nakliyat firması olarak sizleri memnun etmeye hazırız.

Bir yorum yaz