Skip links

Hakkımızda

Antalya Nakliyat

Hakkımızda

Antalya taşımacılık firması, taşımacılık sektöründe söz sahibi olmuş ve oldukça güvenilir firmadır. Aynı zamanda müşterilerine eşya depolama hizmeti de sunan firma, fiyat konusunda esnekliği ile de güvenirliğini kanıtlamıştır. Kaliteden ödün vermeyen ve taşımacılık hizmetini müşterilerine kalifiye personelleri ile sunan firma, aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri ile de müşterilerinin keselerini düşünüyor. Zengin hizmet ağına sahip olan firmamız, aynı zamanda hizmette sınır tanımamaktadır.

Antalya Taşımacılık Hizmetleri Nelerdir?

Beşiktaş evden eve nakliye hizmetini kaliteli araç filosu ile ilgili yerlere gerçekleştiriyor. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti, aynı eşya depolama hizmeti gibi sorunsuz şekilde gerçekleşiyor. Hizmetlerimiz arasında tekstil taşımacılığı, ev taşıma, ambalaj ve eşya paketleme, büro ve ofis taşımacılığı, depolama hizmetleri, şehiriçi taşımacılık gibi çokça hizmet yer almaktadır.

Firmamızın diğer hizmetleri arasında ise şunlar vardır.

  • Banka Taşımacılığı.
  • Yazlık ve Villa Taşımacılığı.
  • Ofis ve Büro Taşımacılığı.
  • Evden Eve Nakliyat.
  • Eşya Depolama.
  • Ekspertiz Hizmeti.

Firma olarak sunulan hizmetlerin başında geliyor. Sigorta taşımacılığını ise firmamız, hem şehir içi hem de şehir dışına gerçekleştirmektedir. Son model nakliye araçlarımız ile evlerinizi ve iş yerlerinizi istediğiniz yerlere taşıyor ve eşyalarınızın başına bir şey gelmeden de kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor.