Skip links

Fabrika ve Depo Taşımacılığı Hizmetleri

Neler Yapıyoruz ?

Fabrika ve Depo Taşımacılığı Hizmetleri

Antalya fabrika ve depo taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Nakliyecilik sektöründe özel bir yere sahip olan fabrika nakliyat işlemi, uzmanlık isteyen bir iştir. Bu işte çok değerli makinelerin dikkatli bir şekilde taşınması gerekir. Nakliye işlemlerinde eşyaların paketlenip yüklenmesi önemlidir. Paketlemede ve yüklemede yapılan hatalar milyonluk makinelerin zarar görmesine neden olur. Bu nedenle firmamız fabrika taşıma işlemi konusunda deneyimli elemanlara görev vererek, fabrika taşımada pratik çözüm üretmeye devam etmektedir.

Antalya Fabrika ve Depo Taşımacılığı

Taşınacak makinelerin fabrikada yerinde incelenmesi işlemi, taşımada meydana gelen sorunların giderilmesi konusunda önem arz eden bir konudur. Taşıma işlemlerinde fabrikanın genel yapısı, giriş ve çıkışları incelenmektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için plan oluşturulur ve plan çerçevesinde eşyalar taşınır. Ekspertiz fabrikanın girişi ve diğer geçiş noktalarını inceler ve en uygun yeri tespit ederek taşıma yöntemi oluşturur. Fabrika nakliyeciler sayesinde kolay ve etkili bir şekilde taşınabilir.

Fabrikalarda kullanılan özel vepahalı makinelerin taşınması işleminde meydana gelebilecek zararın önlenebilmesi için ilk aşamada sigortalama yapılmaktadır. Ekip olarak özel paketleme ve yükleme yöntemi ile cihazların zarar görmemesi sağlanır. Ancak kaza oluşumu kaçınılmazdır ve sigortalama işlemi gerekebilir. Taşıma süresi boyunca pahalı cihazlar sigortalanabilir ve daha güvenli bir şekilde taşınabilir.  Antalya fabrika ve depo taşımacılığı fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.