Skip links

Depolama Hizmetleri

Neler Yapıyoruz ?

Depolama Hizmetleri

Antalya depolama hizmetlerimizi güvenle sürdürüyoruz. Bir yerden başka bir yere taşınırken, yeni yaşam alanına sığmayan eşyaların saklanması önemli problemler arasındadır. Bu eşyalar arasında, ileride kullanma ihtimali olmayanlar için ikinci el mağazalarında satılması söz konusu olabilir. İhtiyacı olan kişilere yardım maksadıyla da verilebilir. Daha büyük bir yaşam alanına taşınmanın hedeflendiği durumlarda ise bu eşyalar ileride kullanılabilir. Böyle durumlar için profesyonel depolama şirketleri tercih edilmelidir. Profesyonel depolama şirketlerini tercih etmenin pek çok yönden avantajı bulunur. Ufak bir daire ya da saklama odası kiralamanın güvenlik açısından sakıncaları olabilir. Profesyonel depolama şirketlerinde ise 7/24 güvenlik kameraları ile eşyaların emniyeti sağlanacaktır.

Antalya Depolama Şirketi

Depolama şirketi seçerken, mutlaka tanınmış ve kurumsal firmaların seçilmesi önerilir. Bu firmalar, eşyaların değerine ve saklama süresine uygun şekilde sigorta işlemini yapacaktır. Depolarda olabilecek en ufak bir eşya hasarı bile yapılan sigorta sayesinde tam değerinde karşılanır. Depolama şirketleri, büyük hacimli eşyaları bulundukları yerden depolara kadar ücretsiz şekilde nakliyesini de yapan firmalardır. Depolama şirketi seçiminde fiyat kadar, sundukları hizmetlerin de karşılaştırılması son derece önem taşıyan hususlardır. Ev eşyalarının saklanması ile ofis eşyalarının muhafazası farklı usuller gerektirir. Ofis eşyalarının ayrılmaz parçaları olan evraklar için raf sistemli saklama odaları gerekir. Tüm bu koşullara uygun olan ortamların tercih edilmesi önem taşır. Firmamız, en iyi Antalya depolama firmaları arasında yer almaktadır.

Depolama işleminde hijyen koşullarına uygunluk son derece önem taşır. Düzenli aralıklarla temizlenen ve ilaçlanan ortamlarda eşyaların muhafaza edilmesi gerekir. Haşere ve kemirgenler için yapılacak ilaçlamalar sayesinde eşyaların sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi sağlanır. Bu sebeple alanında uzmanlaşmış ve mutlaka tavsiye edilen depolama şirketlerinin tercihi önerilir. Depoların havalandırılması da küf oluşumunu önleyen unsurlardır. Bu sebeple düzenli aralıklarla havalandırılan ve ışık alan ortamlara sahip depolama şirketlerinin tercih edilmesi gerekir. Antalya eşya depolama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.