Skip links

Büro ve Ofis Taşımacılığı

Neler Yapıyoruz ?

Büro ve Ofis Taşımacılığı

Antalya ofis ve büro taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmak için hoş geldiniz. Eşya taşıma yöntemleri günümüz şartlarında birden fazladır ve ofis nakliyat konusu da uzmanlık ister. Amatör yöntemler ve deneyimsiz firmaların taşıma yöntemleri eşyalara zarar verir. Profesyonel ve işin uzmanı ekiplerin gerçekleştirdiği taşıma işlemleri eşyaların zarar görmesini engeller. Firmamız da bu amaçla hareket ederek öncelikle ‘eşya güvenliği’ konusunu değerlendirir ve eşyaların taşınmasında işin uzmanı elemanlara görev verir.

Antalya Büro Nakliyat

Firmamız, Antalya büro nakliyat konusunda güvenle tercih edilebilmektedir. Büro nakliye fiyatlarımız son derece uygundur. Ofis taşımada faks, tv, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyaların taşınması önemlidir. Bu eşyalar çok hassastır ve yeteri kadar deneyimi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen taşıma işlemleri zaman kaybı oluşturur. Zaman kaybı yaşamadan eşyaların taşınması için eşyaların usulünce paketlenmesi gerekir.

Antalya Ofis Nakliyat

Taşınmaya karar verenler için öncelikle yerinde inceleme önemlidir. Keşif işleminin en önemli amacı yerinde incelemedir ve bu inceleme sayesinde özel taşıma programı oluşturulur. Asansörlü aracın ve yük aracının yeri, asansörlü aracı engelleyen unsurların tespiti, kullanılacak yük aracının belirlenmesi, sigortalama, paketleme ve yükleme programının oluşturulması ekspertiz hizmetiyle gerçekleşir. Antalya Ofis nakliyat şirketleri konusunda firmamızı gün boyu arayabilirsiniz.

Yüklenecek eşyaların özellikleri incelendikten sonra paketleme için gerekli olan malzemeler belirlenir. Sigortalanacak eşyalar yerinde incelenir ve eşyalara uygun paketleme işlemi yapılır. Marangoz hizmeti gerekirse yine ekibimiz tarafından eşyalar taşınacak pozisyona getirilir. Taşıma konusunda bütün işlemler tek tek değerlendirilir ve ücret konusunda anlaşma sağlandığı zaman ofis sahibi ile sözleşme imzalanır.