Skip links

Antalya Finike Evden Eve Nakliyat

Finike evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak adına doğru yerdesiniz! Ekspertizlerimiz evden eve taşıma sektöründe en çok karşılaşılan sorunlardan olan paketleme sorununu modern yöntemlerle çözmektedir. Yeni paketleme tekniklerinin yanı sıra yeni paketleme malzemeleri de hizmet programına dahil edilmektedir.

Kırılabilir eşyalar özel kutulara yerleştirilirken çok hassas olan eşyalar için özel paketleme işlemi gerçekleştirilir. Paketleme ekibimiz televizyon ve benzeri elektronik eşyaları özel kutulara yerleştirmektedir. Strafor kaplama sistemi sayesinde elektronik eşyalar darbelere karşı maksimum korunabilmektedir.

Antalya Finike Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Antalya evden eve nakliyat firması olarak, Finike evden eve nakliyat konusunda geniş bir hizmet sunmaktayız. Ev taşıma çözümlerinde paketleme işlemi öncesinde sigortalama yapılabilir. Sigortalanacak eşya kutuya girmeden evvel fotoğrafı çekilir. Fotoğrafı değerlendiren sigorta şirketi poliçe miktarı belirler ve taşıma süresi boyunca eşyayı sigortalar. Eşya yeni adresine ulaştığı zaman sigorta süresi sona erer.

  • Finike ofis nakliyat.
  • Finike evden eve nakliyat.
  • Finike sigortalı taşımacılık.
  • Finike asansörlü nakliyat.
  • Finike parça eşya taşıma.

Gibi tüm konularda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antalya Finike’den eşyalarınızı teslim alarak istediğiniz il veya ilçeye teslim edebiliriz. Bunun yanı sıra istenilen il veya ilçeden Finike’ye nakliyat hizmeti de vermekteyiz. İşimizi severek yapıyor, bu alanda müşterilerimizi memnun edecek çözümler sunuyoruz. Nakliye sürecinin en başından en sonuna kadar titiz bir hizmet vermekteyiz.

Bir yorum yaz