Skip links

Antalya Elmalı Evden Eve Nakliyat

Antalya Elmalı evden eve nakliyat hizmetlerimizden güvenle faydalanmak adına doğru yerdesiniz. Kamyonlarla veya tır kategorisinde yer alan yük araçlarıyla yapılan evden eve nakliyat hizmeti, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Nakliye işlemlerinde çözüm oluşturmaya devam eden firmamız eşyanın özelliğini ve miktarını dikkate alarak hareket etmektedir. Ayrıca firmamız taşıma mesafesini ve taşıma işleminin yapılacağı binayı da analiz ederek hareket etmektedir.

Profesyonel evden eve nakliyat hizmetinde, hava durumu ve yol durumu gibi konular da firmamız tarafından incelenmektedir. Taşıma işleminde müşterimiz için en uygun zaman dilimi tercih edilir. Mesai saatleri ve hafta sonları taşıma hizmeti için en uygun zaman dilimidir.

Antalya Elmalı Evden Eve Nakliyat

Sizleri en iyi şekilde memnun etmek adına Antalya evden eve nakliyat firması olarak, Elmalı nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Taşımada ilk aşama önemlidir ve bu aşamada eşyaların yerinde değerlendirilmesi gerekir. Ev eşyalarında mobilyanın özellikleri, dolaplar, kırılabilir eşyaların çokluğu ve elektronik eşya miktarı gibi konular incelenir. Bu inceleme sonunda ‘özel evden eve nakliye programı’ oluşturulur ve bu programa uygun hareket edilir.

İlk aşamada ekspertizlerimiz evinizin çevresini, bahçesini, park alanını, girişini ve diğer bölümlerini inceler. Daha sonra en uygun noktayı belirler. Asansörlü aracın yerini belirlerken evin çevresindeki boşlukları inceler. Park veya bahçe boşluğuna bakan pencereler ve balkonlar incelenir. Asansörlü aracın yeri tespit edildikten sonra asansörlü araca engel teşkil edebilecek etkenler tespit edilir.

Taşıma programı oluşturulduktan sonra ekibimiz müşteri ile müzakerede bulunur. Müşterinin şartları kabul etmesi durumunda sözleşme yapılır. Sözleşmede taşıma şartları, sigortalama ve teslimat tarihi gibi önemli konular yer alır. Elmalı evden eve nakliyat fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Bir yorum yaz